V.I.P. Gold: Jistota seznámení

V.I.P. Gold je lukrativní službou, díky níž získáte kontakty na nově registrované ženy a to e-mailovou zprávou, kterou Vám zašleme 5 minut po jejich registraci.

Ženám poté můžete zasílat e-mailové zprávy, což nemůže učinit 99,7% uživatelů, kteří jsou na seznamce registrovaní, čímž se Vaše šance na seznámení enormně zvyšují, jelikož Vaše e-mailové zprávy si ženy přečtou přednostně před zprávami od ostatních uživatelů a navíc pouze pár hodin poté, co se na seznamce zaregistrovaly, což také hraje velice důležitou roli při seznamování.

Součástí V.I.P. Gold je také přístup k e-mailovým adresám více než 20 000 dalších uživatelů registrovaných na seznamce, čehož rovněž můžete využit pro rychlé nalezení partnera na sex. V.I.P. Gold platí po dobu jednoho roku. Cena je podle nás přijatelná, jelikož dle propočtu je koncová cena této lukrativní služby na 7 dní 19,42 Kč.

Uživatelé, na které získáte e-mailový kontakt: 72 078

Ženy: 35%
Muži: 37%

(Uživatelé, kteří souhlasili se zviditelněním e-mailové adresy)

Výhoda V.I.P. Gold č. 1: E-mailový kontakt na více než 20 000 uživatelů
Výhoda V.I.P. Gold č. 2: Informování o nových uživatelích do 5-ti minut od jejich registrace

Další lukrativní výhodou V.I.P. Gold, kterou si uživatelé chválí ještě více, než výhodu první, je fakt, že pokud se na seznamce zaregistruje nějaká žena, automaticky Vám ihned zašleme e-mailovou zprávu, kde se dozvíte její přezdívku a také její e-mailovou adresu. Na obrázku níže můžete vidět jak e-mailová zpráva vypadá.

Uznáváme, že se u nás neregistruje enormní množství žen hledajících sex, ale rovněž jich není úplně málo. Po aktivování V.I.P. Gold můžete počítat s tím, že za rok Vám přednostně zašleme množství e-mailových zpráv, ve kterých naleznete přezdívky a e-mailové adresy žen, které hledají sex, resp. žen, které se ve společnosti těžko hledají. Poté je již na Vás, ať se ženám ozýváte skrze e-mailové zprávy.

Díky tomu, že se ženám budete ozývat skrze e-mailové zprávy, nikoliv skrze vzkazy je téměř stoprocentní šance, že si Vaši zprávu dotyčná žena přečte. Navíc pokud se ženě ozvete pár hodin poté, co od nás dostanete hlášku, že se zaregistrovala, patrně bude Vaše zpráva první, kterou si uživatelka přečte, proto je šance na seznámení mnohonásobně vyšší, než v případě ostatních uživatelů na seznamce.

Efektivní a rychlé seznámení: Slušný e-mail + výhoda č. 1 + výhoda č. 2

Někdo má "strategii" seznamování takovou, že "nabaluje" v chat místnostech, jiný zase píše uživatelkám vzkazy. Pokud bychom měli určit nejefektivnější způsob seznámení, byl by to tento:

1) Slušná e-mailová zpráva

Základem je slušná komunikace. Nevěřili byste, kolik mužů se ženám ozývá stylem: "Čus, nedáme sex??" Sami musíte usoudit, že takováto komunikace se ženou nemůže vést k tomu, že o Vás žena projeví zájem. Pro inspiraci je součástí V.I.P. GOLD i e-book "Jak balit holky na seznamkách", který jsme sami tvořili, a ve kterém naleznete naše rady pro rychlé a efektivní seznámení.

Doporučujeme Vám tedy psát ženám slušně stylizované e-mailové zprávy, zhruba v takovém stylu jako je příklad níže:

2) Využití výhody č. 1 (E-mailová zpráva stovkám žen)

Žádný muž samozřejmě nemůže počítat s tím, že se stačí ozvat jedné ženě na to, aby se seznámil, proto není nic špatného na tom "rozhodit sítě" :) Doporučujeme vytvořit si nějaký "mustr" obsahu e-mailové zprávy a ten pak rozeslat skrze e-mailovou zprávu všem ženám, které se Vám na seznamce zalíbily. Po aktivování V.I.P. Gold uvidíte odkazy na e-mailové adresy žen, které s uveřejněním e-mailové adresy souhlasily v pravém dolním rohu pod profilovou fotografií. Pokud rozešlete množství e-mailových zpráv, je pravděpodobné, že se s Vámi začne bavit hned několik žen nikoliv pouze jedna.

3) Využití výhody č. 2 (Ozývat se nově registrovaným ženám)

Po využití výhody č. 1 se Vám zcela jistě podaří navázat kontakt s určitými ženami. Pokud však budete mít zájem o další nové, doporučujeme ozývat se e-mailovou zprávám n ově registrovaným ženám, resp. ženám, na které Vám zašleme odkazy. Odkazy Vám budou zaslány 5 minut po jejich registraci, čili pokud jim zašlete e-mailovou zprávu ještě daný den a Vaše zpráva bude pro uživatelku poutavá, pak ji máte v kapse :)

Cena lukrativní služby V.I.P. Gold: 999 Kč / rok

V.I.P. Gold považujeme za velice lukrativní službu, díky které se uživateli podstatně usnadní seznamování, proto jsme částku za V.I.P. Gold stanovili na 999 Kč / rok. Částka je vyšší i z toho důvodu, že si tuto službu neobjedná příliš mnoho mužů, čímž zůstává zachována značná výhoda oproti ostatním registrovaným uživatelům.

Aktivovat VIP Gold

Počet registrací do 10.5. 139 788

Registrace: zdarma
Odesílání vzkazů: zdarma

Registrace

Přihlášení

 

0% fiktivních profilů

Nefingujeme. 100 % uživatelů je skutečných :-)

Hlavní skupiny uživatelů

Hledají volný vztah:
Zklamaní z předchozích vztahů
Hledají volný vztah:
Vyhovuje jim být "single"
Hledají volný vztah:
Jsou časově zaneprázdnění
Hledají sex na jednu noc
Upřednostňují spíše něžný sex
Upřednostňují spše tvrdší sex

Komunita žen žijící nezávazněVložit inzerát na FB stránku
Zdarma se zaregistrujte, pak si budete moci stránku zobrazit.
Informace o setkáních uživatelů zijemenezavazne.cz jsou dostupné pouze V.I.P. uživatelům.