Provize 60% z každé platby

Pomozte nám propagovat naši sex seznamku, která nefinguje :)

PPC reklamu máme bohužel povolenou jen na erotická klíčová slova, což pro nás není úplně ideální :( Rádi bychom díky proviznímu systému zasáhli větší skupinu uživatelů.

Více informací o nás a affiliate programu najdete níže.

Koncept: Sex seznamka bez fiktivních profilů

Psal se rok 2012 když jsme si říkali, že v ČR chybí sex seznamka, na níž by byly pouze skutečné ženy, které hledají sex bez úplaty. Říkali jsme si, že muži už musí být otrávení z těch zahraničních seznamek, které často podvádějí. Přece není normální, aby si provozovatel sám zakládal profily žen a skrze tyto profily psal ženám zprávy. Je to ale bohužel běžná praxe :( Řekli jsme si OK, pokusíme se vytvořit sex seznamku bez fiktivních ženských profilů, na které budeme mít jen ženy, které hledají sex bez úplaty. Když jsme se tak rozhodli, bylo zapotřebí, aby seznamka byla lákavá i pro ženy. Bylo nemyslitelné, aby se po najetí homepage na uživatele valil příval prsou a vrtících se zadků jak je zvykem na jiných sex seznamkách. Když to vidí žena, určitě ji to odradí. Na základě toho jsme ZijemeNezavazne.cz udělali, jak vidíte, decentní. Úvodní dva roky jsme seznamku museli dotovat, protože kdo by si kupoval V.I.P., když na seznamce bylo málo žen. Úvodní roky byly docela krušné. Fiktivní konkurence nás strašně štvaly, protože oni kašlali na nějakou slušnost a vydělávali, zatímco my jsme se snažili a prodělávali jsme. Říkali jsme si "kdybychom na seznamku nahráli fiktivní profily, tak máme klid". Vždycky jsme ale byli a budeme proti tomu, aby na seznamce byly fiktivní profily, tak jsme pokračovali dál. Postupem času základna skutečných žen rostla a s tím i množství pořízení V.I.P. Jupí :) Hrdě můžeme hlásit, že naše ženy jsou skutečné, což málokterá sex seznamka může říci a právě tento fakt pokládáme za naši konkurenční výhodu. Postupem času je množství pořízení V.I.P. čím dál vyšší, takže i přes krušné začátky se vyplatilo vytrvat. Koncept "sex seznamka bez fiktivních profilů" nyní tak trošku dává na zadek fiktivním sex seznamkám :) Ano, z principu erotična je přesila mužů značná, ženy neskáčou mužům do postele (jak bohužel někteří uživatelé očekávají) a také netvrdíme, že žen máme nekonečně mnoho, ale za své peníze dostane uživatel přístup ke stovkám českých žen, které hledají sex bez úplaty. Četnost pořízení V.I.P. členství je dobrá také kvůli tomu, že V.I.P. je časově neomezené. V tomhle jsme trošku srdcaři. Chceme, aby člověk za své peníze dostal seznámení. Pokud se někdo seznámí do měsíce a někdo do roka, oba by měli zaplatit stejně. Pokud se přihlásíte do našeho affiliate programu, můžete se těšit na 60% z každé částky, kterou Vámi přivedený zákazník utratí :) V současné době nás tíží to, že nemůžeme v PPC cílit na neerotická klíčová slova typu "seznamka" apod. Řekli jsme si tedy, že zkusíme pro nás novinku a to provizní systém, který nám snad pomůže rychleji zvyšovat základnu registrovaných uživatelů.

Affiliate program s provizí 60% z každé platby za V.I.P. a V.I.P. GOLD

Kromě vysoké provize nabízíme i další výhody :)

Provize 60% z platby za V.I.P. a V.I.P. GOLD
Pokud si registrovaný uživatel, jehož registraci jste nám zajistili, pořídí V.I.P. či V.I.P. GOLD členství, získáváte provizi 60%.

Cena za V.I.P. členství je 399 Kč (možná časem zvýšíme) a za V.I.P. GOLD členství 999 Kč. Pokud si uživatel pořídí V.I.P., získáváte 239,4 Kč, pokud si pořídí V.I.P. GOLD, tak získáváte 599,4 Kč.

Díky tomu, že je cena za V.I.P. pro většinu uživatelů přijatelná a V.I.P. členství časově neomezené, dosahujeme podle nás hezkých konverzí. Přesvědčit se o tom můžete sami, když se do provizního programu přihlásíte :)
Výplata provizí každý měsíc
Stejně jako naše seznamka, tak i naše administrace provizního systému je technicky jednoduchoučká. Z principu nemáme rádi složitosti.

U jiných provizních programů je běžné, že výplaty jsou prováděny až po dosažení určité částky. Nechápeme proč. Je v tom pak zbytečný guláš.

Vždy do 10-tého dne v měsíci Vám napíšeme e-mail, ve kterém Vám sdělíme celkovou sumu Vašich provizí za minulý měsíc (což sami průběžně můžete sledovat i ve své administraci) a požádáme Vás o vystavení faktury.

Jakmile nám zašlete fakturu, obratem ji proplatíme. Nic složitého :) I kdybyste měli v měsíci jen 1 platbu, tak Vám ji proplatíme :)

Bohužel někteří lidé jsou "vykukové" :( Věřte nebo ne, stalo se nám, že jeden člověk, který chtěl V.I.P., zjistil, že nabízíme provizní program, tak si nejdříve založil účet v provizním programu, pak se na seznamku zaregistroval, resp. zajistil si tak, že ho V.I.P. vyšlo jen na 40% částky. Vykuk jeden :( Z toho důvodu jsou výplaty vypláceny každý měsíc, ale až když partner zajistí úvodní 3 V.I.P.
Bannery, na které se často kliká
Většina bannerů směřující na erotické seznamky nese texty typu "zadané milf čekají dnes večer na Tvou kládu" apod. Myslíme si, že v dnešní době takovýto přehnaně agresivně-erotický marketing nemůže fungovat. Každý, kdo je soudný, už předem odhadne, že je zatím nějaký podvod :(

Naše bannery hlásají to, co je na seznamce pravda "sex seznamka bez fiktivních profilů". Sice zdaleka nejsme marketingoví mágové, ale z logiky věci si myslíme, že takovéto umírněnější výrazy mají vyšší účinek.

Rádi bychom spolupracovali dlouhá léta :)

Pokud nám budete zajišťovat registrace uživatelů, určitě nebudeme mít důvod spolupráci ukončovat. Budeme rádi, když budeme spolupracovat řádově v letech :)

Děkujeme Vám za Váš čas strávený tímto popisem. Uznáváme, byl trošku více obsáhlejší, než jsme původně zamýšleli :)

Pokud máte webové stránky, ať už erotického nebo neerotického rázu, budeme rádi, když náš provizní program vyzkoušíte. Předně si ale prosím důkladně přečtěte podmínky provizního programu. Sice nemáme rádi právnické formulace, ale bohužel, jsou nutností.

Kdybyste měli nějaký dotaz, klidně napište na zákaznickou podporu, rádi poradíme :)

Provozovatelé Štěpánka a Martin