Časově neomezené V.I.P. členství - proč je dražší a efektivnější, než na některých jiných seznamkách ?

Na některých jiných sex seznamkách se uživatel zaregistruje a když se za několik dní přihlásí, tak v poště vidí pár vzkazů od vnadných žen, které mu píší ve stylu: "Vypadáš krásně, sejdeme se dnes??" Je na každém, ať si udělá obrázek, zda toto reálné je či není. Pokud Vám u nás napíše nějaká žena vzkaz, tak si můžete být jisti, že se jedná o skutečnou ženu. My zprávy od žen skutečně nefingujeme.

Zajisté jste také zaregistrovali, že poměr žen a mužů je na ZijemeNezavazne.cz zhruba v poměru 10% k 90%. Po zralé úvaze nám mnozí z vás jistě dáte zapravdu, že poptávka po sexu bez úplaty bude ze stran mužů vždy daleko větší, než ze stran žen. Pokud nějaká sex seznamka slibuje téměř vyrovnaný poměr mužů a žen, dá se předpokládat, že se to nezakládá na pravdě. Kromě vytváření zisku je naší snahou také spokojenost klientů, aby ti, kteří nám zaplatí po čase skutečně partnerku na sex nalezli. Na základě těchto aspektů jsme se rozhodli, že cena za V.I.P. bude vyšší a to na takové úrovni, aby se nepoměr mužů a žen vyrovnal. Pokud si tedy pořídíte V.I.P. členství, tak získáte konkureční výhodu nad ostatními muži, jelikož si V.I.P. členství nepořídí přes 95% mužů, kteří pak nemohou s ženami plně komunikovat. Ženy (jsou V.I.P. zdarma) pak mají možnost bavit se pouze s muži, kteří jsou V.I.P. Tímto krokem jsme zajistili to, že i když je poměr žen a mužů 10% k 90%, tak vzhledem k tomu, spolu může plně komunikovat jen cca 5% mužů a 100% žen, v konečném důsledku vede k tomu, že na jednoho V.I.P. muže připadají dvě V.I.P. ženy. Cena za V.I.P. členství je sice vyšší, ale získáte za ni obrovskou výhodu před ostatními muži, kteří takto "vypadávají ze hry o registrované dámy".

Samozřejmě si jsme vědomi faktu, že ne každý uživatel vypadá jako Brad Pitt (nechceme nikoho urazit, jen je pravda, že se na vzhled v dnešní době hodně kouká .. bohužel), některým mužům tedy může trvat trochu déle, než najdou kamarádku na sex. Z toho důvodu jsme se rozhodli, že V.I.P. členství nebude časově omezené, to znamená, že pokud si V.I.P. členství pořídíte, pak bude platit napořád, třeba 10, 20 let aniž by po Vás někdo chtěl nějaký další peníz :)

Samozřejmostí také je, že kdykoliv na nás budete mít nějaký dotaz, tak se klidně obraťte na naši zákaznickou podporu, bez zbytečného odkladu Vám odpovíme a pochopitelně i poradíme :)

Výhody V.I.P. členství

 • Možnost neomezeného přístupu do všech chat místností
 • Možnost neomezeně přijímat a odesílat vzkazy
 • Možnost neomezeně přijímat a odesílat mini vzkazy
 • Možnost zjištění kdo je on-line
 • Možnost zjištění kdo se přihlásil v posledních 7 dnech
 • Možnost zjištění kdo je ověřeným uživatelem
 • Možnost shlédnout fotografie z "Fotky mého chtivého těla"
 • Možnost shlédnout fotografie z "Fotky jak si to hezky rozdávám"
 • Možnost zjištění Facebook profilů od jednotlivých uživatelů
 • Možnost podrobnějšího vyhledávání (podle měst, fotky, atd.)
 • Možnost zúčastňovat se setkání registrovaných uživatelů
 • Možnost shlédnout inzeráty registrovaných žen
 • Zdarma E-book: Jak balit holky na seznamkách

Zdarma e-book: Jak balit holky
na seznamkách

V.I.P. aktivováno do 60-ti minut!

1. Proveďte platbu bankovním převodem

2. Zašlete nám na e-mail potvrzení platby (případně screenshot)

3. V.I.P. Vám aktivujeme do 60-ti minut

Platba bankovním převodem

Členství aktivováno ihned po přijetí screenu platby. Pokud nebude zaslán, bude V.I.P. aktivováno až po přijetí platby.

V.I.P. členství: 399 Kč Zaplatit