X

Uživatelé online
(1)
Ověření uživatelé
(14612)
Aktivní uživatele za 7 dní
(197)
Inzeráty "Rychlé seznámení"
(105710)
Inzerátů dnes: 2
Zobrazeno dnes: 1704
Inzerátů za 7 dní: 71
Zobrazeno za 7 dní: 47734

Ukázka registrovaných uživatelů (ženy 18-40)

ShanelIdeální počet schůzek (týden): neuvedeno

Věk: 35 let Výška: 170 cm
Město: Znojmo Váha: kg
Kamarada na volne chvile
Profil Napsat vzkaz

Voloupana mandarinkaIdeální počet schůzek (týden): neuvedeno

Věk: 28 let Výška: 158 cm
Město: Mělník Váha: kg
Hledam sympataka 25-35 let na sex na jednu noc.
Profil Napsat vzkaz

LeaxxxIdeální počet schůzek (týden): neuvedeno

Věk: 37 let Výška: 162 cm
Město: Liberec Váha: kg
Hledam muze pro dlouhodoby ciste intimni vztah. Unik z reality. Diskretnost a cistotu nabizim, ale i pozaduji.
Profil Napsat vzkaz

naruzivazenaIdeální počet schůzek (týden): neuvedeno

Věk: 30 let Výška: 170 cm
Město: Olomouc Váha: kg
Hledam hodneho kohokoliv
Profil Napsat vzkaz

HenkyIdeální počet schůzek (týden): neuvedeno

Věk: 30 let Výška: 172 cm
Město: Liberec Váha: kg
Hledam cloveka, na tim, com mas mezi nohama mi nezalezi, chci se s Tebou citit dobre a uzivat si, bez naruseni reality. Udelame si svou?
Profil Napsat vzkaz
 
Pár slov o ZijemeNezavazne.cz a provozovatelích

Zdraví Vás Štěpánka a Martin :) 

Jsme partneři a zároveň provozovatelé seznamky ZijemeNezavazne.cz, kterou jsme založili po nabytí dojmu, že v ČR chybí seriózní erotická seznamka, na níž by se sdružovali převážně svobodní lidé, kteří ať už z důvodu časové zaneprázdněnosti nebo osobního rozhodnutí dávají přednost volným vztahům.

Smutnou pravdou bohužel je, že na většině sex seznamek se sdružují převážně jedinci hledající sex za úplatu. Občas se objeví nějaká sex seznamka, která se sice tváří, že je na ní plno žen, které hledají milence nebo "kamaráda na sex", většinou se však jedná o stránky, které mají sídlo kdesi v tichomoří, neplatí daně a o nějaké snaze o spokojenost registrovaných uživatelů se moc mluvit nedá :( Vytvořili jsme tedy ZijemeNezavazne.cz ve snaze sdružovat lidi, kteří jsou raději "single", avšak občas jim chybí, říkejme tomu, "kamarádství s výhodami" :)

Sami, svými skromnými silami se aktivně snažíme stránky propagovat a krok za krokem rozšiřovat základnu registrovaných uživatelů, kteří hledají volný vztah nebo úlet na jednu. Některé seznamky erotického charakteru využívají e-mailing nebo fingování vzkazů. Pochopitelně i my chceme mít z provozu stránek zisk, nicméně odmítáme nemorální praktiky, proto si naši klienti mohou být jisti, že k těmto praktikám u nás nikdy docházet nebude. Bohužel dnešní doba je taková, že se podle nás až přespříliš hledí na vzhled, což má za následek, že některým uživatelům může nalezení vhodného protějšku trvat trochu déle. Jelikož si jsme tohoto faktu vědomi, stanovili jsme, že V.I.P. členství bude časově neomezené. Každý uživatel tak bude mít spousty času na to, aby nalezl to, proč jsme ZijemeNezavazne.cz založili, a to, aby většina uživatelů příjemný volný vztah nalezla. Uznáváme, že on-line nejsme pořád, jelikož seznamka nevykazuje takových výnosů, abychom si mohli dovolit věnovat se seznamce na plný úvazek, ale do pár hodin Vám zcela jistě odpovíme :) Velice Vám děkujeme za návštěvu naší seznamky a přejeme Vám úspěšné nalezení vhodného protějšku.

ZijemeNezavazne.cz pravidelně přispívá nadaci Agel

NADACE AGEL pomáhá handicapovaným občanům a těžce nemocným pacientům, jejichž léčbu zdravotní pojišťovny často vůbec nehradí. Podílí se rovněž na pomoci lidem, ke kterým osud nebyl příznivý a podporuje organizace, jejichž posláním je pomoc jiným lidem, nejen s handicapem. www.nadace.agel.cz

Každý člověk má samozřejmě své vlastní problémy a trápení, s kterými se během svého života potýká, většinou se tedy ani příliš nezabývá tím, jak si žijí ostatní, dokud se jemu nebo někomu z jeho blízkých nepřiplete do cesty nějaká tragická událost. Narovinu uznáváme, že my dva také nepatříme mezi jedince, kteří by téměř všechen svůj volný čas a zároveň všechny "volné" finanční prostředky věnovali neziskovým organizacím, jelikož tak jako většina lidí i my máme své problémy a také ne zrovna neomezený rozpočet :) Přesto však soucítíme s rodiči, jejichž děti mají díky genetické vadě vážné zdravotní komplikace nebo se díky úrazu stanou invalidni :( My, zdraví lidé, si patrně jen stěží dokážeme představit, čím vším si tito lidé musí projít. Smutek, žal, skepse, to vše s velkou pravděpodobností podpořené i finančními problémy, jelikož se rodiče v mnohých případech nedočkají pomoci od své zdravotní pojišťovny. Vědomí, že nezřídka nastávají situace, kdy si řádně žijící občané celý život poctivě hradí zdravotní pojištění a následně když se jim nebo jejich dětem něco stane, tak je podpora ze strany zdravotních pojišťoven žalostná, nás skutečně naštvalo a přimělo k tomu, abychom i my částečně dle svých finančních možností těmto lidem přispěli. Pátrali jsme, které které nadace u nás v ČR působí, následně jsme si vybrali nadaci Agel, jelikož na nás působila jako nejdůvěryhodnější a nejefektivnější.

Zdarma se zaregistrujte, pak si budete moci stránku zobrazit.

Odkaz na facebook je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Zaregistrujte se zdarma.

Zdarma se zaregistrujte, pak můžete napsat vzkaz.

Počet registrací do 17.7. 152 388

Registrace: zdarma
Odesílání vzkazů: zdarma

Registrace

Přihlášení

 

0% fiktivních profilů

Nefingujeme. 100 % uživatelů je skutečných :-)

Hlavní skupiny uživatelů

Hledají volný vztah:
Zklamaní z předchozích vztahů
Hledají volný vztah:
Vyhovuje jim být "single"
Hledají volný vztah:
Jsou časově zaneprázdnění
Hledají sex na jednu noc
Upřednostňují spíše něžný sex
Upřednostňují spše tvrdší sex

Komunita žen žijící nezávazněVložit inzerát na FB stránku
Zdarma se zaregistrujte, pak si budete moci stránku zobrazit.
Informace o setkáních uživatelů zijemenezavazne.cz jsou dostupné pouze V.I.P. uživatelům.