Masturbátor z extra jemného silikonu

Celosvětově jeden z nejoblíbenějších pánských masturbátorů, který je vyroben z pravého silikonu, díky němuž pocítíte srovnatelné pocity jako při milování se skutečnou ženou!

Běžná cena masturbátoru je 1 300 Kč – 2 000 Kč. V důsledku toho, že se zaměřujeme na prodej pouze jednoho druhu zboží, které následně prodáváme ve značném množství, podařilo se nám u dodavatele vyjednat velice nízké nákupní ceny. Z toho důvodu Vám masturbátor můžeme nabídnout za jedinečnou cenu 999 Kč.

Masturbátor z extra jemného silikonu

Délka masturbátoru činí 23 cm, většina mužů si tedy může vychutnat vzrušující zážitek při plném zasunutí. Úzký, plně elastický otvor zajistí pevné semknutí i nepříliš hrubého penisu.

Masturbátor je vyroben ze zdravotně nezávadného silikonu (certifikát CE). Údržba je snadná, postačí masturbátor opláchnout horkou vodou (pozor: nepoužívat mýdlo!). Masturbátor je nenápadný. Po uzavření horního plastového víka se jeví jako baterka.

Masturbátor z extra jemného silikonu Masturbátor z extra jemného silikonu Masturbátor z extra jemného silikonu

Zažijte příjemně hřejivý pocit

Použití masturbátoru je naprosto snadné. Vyjmete silikonovou vložku z plastového pouzdra, na pár minut ji ponoříte do horké vody a poté ji opět vrátíte do pouzdra. Do otvoru nalijete trochu lubrikačního gelu (nejlépe na vodní bázi) a masturbátor je připraven.

Po zasunutí pocítíte pevné semknutí hřejivého a jemňoučkého silikonu, díky kterému se Vám bude zdát, jako byste prožívali skutečný sex!

Masturbátor z extra jemného silikonu Masturbátor z extra jemného silikonu Masturbátor z extra jemného silikonu

Bližší instrukce k použití a údržbě získáte společně se zbožím. Na zboží se vztahuje záruka 24 měsíců.

V.I.P. členství ZDARMA!

Při koupi masturbátoru získáváte V.I.P. členství na naší erotické seznamce zcela zdarma. Aby po převzetí zboží došlo k aktivování V.I.P. členství, vyplňte prosím v objednávkovém poli Vaše přihlašovací jméno.

Závazná objednávka

Po vyplnění údajů níže Vám bude zboží zasláno na dobírku skrze Českou poštu, s. p. Cena poštovného činí 100Kč. Zboží Vám bude doručeno do 48 hodin od provedení objednávky.

DISKRÉTNÍ ZÁSILKA: Zásilka je zcela diskrétní. Při pohledu na balík se nedá vydedukovat, co je jeho obsahem. V kolonce „odesilatel“ je uvedena adresa provozovatele portálu, resp. nikde nefiguruje název naší seznamky.

Cena: 999,-Kč + 100,- Kč poštovné

Počet registrací do 10.5. 139 788

Registrace: zdarma
Odesílání vzkazů: zdarma

Registrace

Přihlášení

 

0% fiktivních profilů

Nefingujeme. 100 % uživatelů je skutečných :-)

Hlavní skupiny uživatelů

Hledají volný vztah:
Zklamaní z předchozích vztahů
Hledají volný vztah:
Vyhovuje jim být "single"
Hledají volný vztah:
Jsou časově zaneprázdnění
Hledají sex na jednu noc
Upřednostňují spíše něžný sex
Upřednostňují spše tvrdší sex

Komunita žen žijící nezávazněVložit inzerát na FB stránku
Zdarma se zaregistrujte, pak si budete moci stránku zobrazit.
Informace o setkáních uživatelů zijemenezavazne.cz jsou dostupné pouze V.I.P. uživatelům.